دانلود گام به گام پودمان 1 مدیریت تولید پایه یازدهم : حل فعالیت ها ، کار در کلاس ها و ..

گام به گام پودمان مدیریت تولید پایه یازدهم

Warning: Declaration of ElementorPro\Modules\Posts\Skins\Skin_Content_Base::register_controls(Elementor\Widget_Base $widget) should be compatible with Elementor\Controls_Stack::register_controls() in /home/poodmani/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/post-content.php on line 30

وب سایت پودمانی بعنوان مرجع تخصصی پودمان و طرح درس برای شما عزیزان دانلود گام به گام پودمان 1 مدیریت تولید پایه یازدهم را آماده کرده است .این گام به گام شامل حل فعالیت های پودمان 1 کتاب مدیریت تولید پایه یازدهم  ، کار در کلاس پودمان 1 مدیریت تولید پایه یازدهم و .. می باشد.

گام به گام پودمان 3 مدیریت تولید

گام به گام پودمان 1 مدیریت تولید

دانلود فایل گام به گام پودمان اول کتاب مدیریت تولید پایه یازدهم

پودمان اول مدیریت تولید با عنوان تولید و مدیریت تولید می باشد.

آیا تاکنون اندیشید هاید که:
1 -چه مسیری طی می شود تا نیازمندی انسان به محصول تبدیل شود؟
2 -مجموعه فرایندهای تبدیل نیاز انسان به محصول کدام است؟
3 -به کمک کدام منابع می توان محصواتی را ساخت و تولید کرد؟
4 -نقش و جایگاه مدیریت و کارکنان در ساخت و تولید محصول را چگونه می توان تحلیل کرد؟
5 -به کمک کدام سیستم های تولیدی می توان محصولی را تولید کرد؟

در این پودمان هنرجویان با مفهوم تولید، مدیریت تولید، عوامل و سیستم های تولید آشنا می شوند و پاسخ مناسبی برای هر کدام از سؤالات مطرح شدۀ فوق خواهند یافت.

فایل زیر شامل پاسخ جامع به تمامی فعالیت های پودمان اول مدیریت تولید پایه یازدهم شامل موارد زیر می باشد:
 • فعالیت های پودمان 1 :     پاسخ جامع به تمامی فعالیت های پودمان اول مدیریت تولید پایه یازدهم
 • بحث کلاسی پودمان 1 :   پاسخ بحث کلاسی پودمان اول مدیریت تولید پایه یازدهم
 • کار در کلاس پودمان 1 :    پاسخ کار در کلاس پودمان اول مدیریت تولید پایه یازدهم
 • کار در منزل پودمان 1 :     پاسخ کار در منزل پودمان اول مدیریت تولید پایه یازدهم
 • فکر کنید پودمان 1 :         پاسخ فکر کنید پودمان اول مدیریت تولید پایه یازدهم
 • پژوهش کنید پودمان 1 :   پاسخ پژوهش کنید پودمان اول مدیریت تولید پایه یازدهم
 
امیدواربم این گام به گام کمکی برای دریافت مفاهیم پودمان اول مدیریت تولید باشد و از مطالب آن بهره مند گردید.

به منظور دسترسی راحت به تمامی پاسخ ها در یک فایل جامع، از طریق لینک زیر می توانید گام به گام پودمان 1 کتاب مدیریت تولید پایه یازدهم را دانلود کنید.

گام به گام پودمان اول مدیریت تولید پایه یازدهم

همچنین گام به گام سایر پودمان های کتاب مدیریت تولید پایه یازدهم نیز در لینک های زیر قابل دسترسی می باشد و می توانید آنها را دانلود کنید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه ها

 1. محمد گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  می خواستم از همکاران گرامی بپرسم نمودارهای جریان فرایند که در پودمان اول ذکر شده چه کاربردی دارند؟ اگر دانش آموز پرسید اینها به چه درد میخورند چه پاسخی باید داده بشه؟

  1. بهار نارنج گفت:

   با سلام و خداقوت خدمت شما همکار گرامی
   نمودار جریان فرآیند(FLOW PROCESS CHART) مراحل و فرآیند تولید یک محصول را تجزیه و تحلیل کرده و فرآیند جریان کار تولید یک کالا یا ارائه‌ی خدمات را به ساده‌ترین زبان برای ما بیان می‌کند. نمودار جریان فرآیند اطلاعات مربوط به هر بخش از تولید را گردآوری، تجزیه، تحلیل و بهترین روش برای انجام کار را بیان می کند. ساز و کار نمودار فرآیند جریان که در ادامه به آن می‌پردازیم ، مواردی همچون عملیات ، حمل و نقل، بازرسی،انبار،تاخیرو تصمیم گیری را مورد بررسی قرار می‌دهد.
   برای‌کارهایی که‌همزمان انجام می‌شوند ازنشانه های ترکیبی استفاده می‌شود. مانند بازرسی در حین عملیات که در نمودار فوق نشان داده شده است.
   کیفیت محصول نهایی و هزینه های تولید دو مورد بسیار مهم درآنالیز فرآیند توسط این نمودارهستند و ما به دنبال این می‌باشیم تا کمترین هزینه تولید با بیشترین کیفیت محصول حاصل گردد. با این‌وجود کیفیت محصول در نمودار جریان فرآیند از اولویت بالاتری برخوردار است..در این نمودار سه مورد یعنی انبار، تاخیر وحمل و نقل جزو زمان‌های اضافی محسوب شده و تلاش می کنیم تا در نمودار جریان فرآیند این موارد را کاهش یابد.
   این نمودار یکی از قدیمی ترین و متداول ترین نمودار ها برای نمایش کلیه ی فعالیت هایی که بر روی محصول صورت می‌گیرد بوده و نسبت به نمودار جریان عملیات و نمودار مونتاژ شامل اطلاعات بیشتری می‌باشد. اين نمودار معمولا به دو صورت ستونی و جدولی ترسیم می‌شود .همچنین اين نمودار را از سه بعد مواد، تجهيزات، يا نيروي انساني مي توان رسم كرد.

 2. الناز گفت:

  سلام چه جوری میتونم دانلود کنم

  1. بهار نارنج گفت:

   سلام..روی دکمه خرید فایل بزنید و بعد از وارد کردن یک اسم و ایمیل معتبر به درگاه پرداخت بانکی متصل میشین و پس از پرداخت هزینه لینک دانلود براتون ایمیل میشه و تا سه روز اعتبار دارین برای دانلود از طریق لینک ارسالیو پس از سه روز لیتنک منقضی میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!